Satın aldığım Radyo Hosting'i nasıl kullanabilirim?
Winamp veya SAM programları aracılığıyla radyonuzu yönetebilirsiniz.
Radyo yayınımı , nasıl dinletebilirim?
Flash Player ile siteniz üzerinden ya da Windows Media Player ile dinleyicilerinizin bilgisayar üzerinden radyonuzun dinlemelerini sağlayabilirsiniz.
AutoDJ Özelliği nedir?
AutoDJ, siz yayında değilken bile radyonuzun sizin yüklediğiniz şarkılarla sürekli aktif olarak yayın yapmasını sağlar. Böylelikle dinleyicilerinize 7/24 müzik keyfi yaşatabilirsiniz.
Joomla kurulumunda yardımcı oluyor musunuz?
Joomla hosting paketlerimizde ; Joomla son sürüm türkçe script ekibimiz tarafından kurulup , admin bilgileri tarafınıza iletilmektedir.
Wordpress kurulumunda yardımcı oluyor musunuz?
Wordpress hosting paketlerimizde ; Wordpress son sürüm türkçe script ekibimiz tarafından kurulup , admin bilgileri tarafınıza iletilmektedir.
Hosting paketimde her türlü içeriği barındırabilir miyim?
Web Hosting paketlerinizde sadece web sitenize ait php , html , asp , aspx , jpg gibi dosyaları barındırabilirsiniz. T.C. Yasalarına aykırı hiçbir içerik ya da MP3 , Video , Dosya , Program gibi içerikleri barındıramazsınız. Tespit edildiği takdirde hizmetiniz sonlandırılacaktır.
Aldığım hosting hizmetinde kullanabileceğim sunucu limitleri nedir?
Hosting sunucularında barındırılan her site maksimum %18 oranında işlemci kaynağı kullanabilir. Bu limit web siteleriniz için yeterli bir orandır.
Sunucularınız nerede barınıyor?
Web Hosting hizmeti verdiğimiz tüm sunucularımız İstanbul/Altunizade konumlu NetFactor Datacenter'da barınmaktadır.
Nameserver bilgileriniz nelerdir?
Linux web hosting hizmetlerimiz için nameserver bilgilerimiz ; ns1.nethosting.com.tr ve ns2.nethosting.com.tr' dir.
Windows web hosting hizmetlerimiz için nameserver bilgilerimiz ; win1.nethosting.com.tr ve win2.nethosting.com.tr' dir.
Web hosting paketlerinizde yedekleme sistemi var mı?
Tüm sunucularımızda periyodik sistem yedeği alınmaktadır. Ancak bu yedekleme olası bir sistem çökmesi durumunda sistemin tekrar çalışır duruma getirilmesi için alınmaktadır. Bu nedenle web sitenizi belirli aralıklarda yedeklemenizi tavsiye ederiz
Neden Hosted Exchange tercih etmeliyim ?
Günümüzde şirketler için kendi bünyesinde bir exchange sunucu barındırmanın maliyeti çok yüksektir. Exchange 2010 barındırma hizmeti ile beraber aylık düşük ücretler ile Exchange 2010’un sağladığı kurumsal email hizmetlerine sahip olabilirsiniz. NetHosting’ in sağlamış olduğu Hosted Exchange hizmeti ile lisans, donanım, kurulum, güncelleme, yedekleme ve servis gibi tüm bu maliyetlerden kurtularak, sadece ihtiyacınız olan mailbox sayısı kadar ödeme yaparsınız.
Hosted Exchange ile POP3 mail arasındaki fark nedir?
POP3 tipi klasik email sistemlerinde sınırlı bir kapasiteye sahip olursunuz ve bilgisayarınıza indirdiğiniz mailleri sonradan başka bir bilgisayar üzerinden yada web tarayıcınızdan görüntüleyemezsiniz. Hosted Exchange ile tüm cihazlar üzerinden gelen ve giden maillerinize erişebilir ve outlook üzerinden oluşturduğunuz klasörlerinizi görebilirsiniz. Hatta Takvim ve Kişiler gibi öğeleri de kurumunuzdaki diğer kişiler ile paylaşabilirsiniz.
Hosted Exchange hesabıma mobil cihazımla ve Mac ile bağlanabilir miyim?
iPhone ,Windows Mobile, Android ve diğer mobil cihazlardan erişim sağlayabilirsiniz.
Hosted Exchange Email sistemi güvenli midir?
NetHosting Exchange 2010 sistemi, HTTPS protokolü üzerinden SSL kullanarak haberleşir. Haberleşme sırasında en gelişmiş SSL şifreleme teknikleri kullanılır.