Firmalar, yatırım ve bütçelerini planlarken; kiralama her firmanın önünde en önemli seçenekler arasında yeralmaktadır. Veri merkezi hizmetlerinde donanım kiralama çok yaygın olarak kullanılmakta, müşteri ihtiyaçlarına göre donanımların özellikleri güncellenmekte ve bütçelere göre donanım ihtiyaçları belirlenmektedir.

Müşterilerimizin, yatırım yapmadan donanım kiralayarak hizmet aldığı tüm servislerin genel adına kiralama hizmeti, yani “Dedicated Sunucu Hizmeti” denilmektedir.

Ram
Disk
Raid
Trafik
300 TL kirala
DL160-G6 HP Proliant DL160 G6
8 GB DDR3
1 x 500
GB SATA
100 Mbit / ay
Sınırsız
320 TL kirala
DL320-G8 HP Proliant DL320 G8
8 GB DDR3
1 x 300
GB SAS
100 Mbit / ay
Sınırsız

veri merkezimiz

Hızlı Parça Değişimi
Veri merkezlerinde sunulan sunucu barındırma hizmetine genel olarak “Co-location” denmektedir. Sistem odalarında barındırdığınız sunucularınızın veri merkezlerinde barındırılması; sunucularınızın yüksek performans ile çalışmasını, kesintisiz yüksek hızlı internet ile hizmet vermesini sağlar. Ayrıca soğutma, elektrik gibi ek maliyetlerden tasarruf etme imkanı elde edersiniz.
%99.9 Kesintisiz Hizmet
NetFactor Telekom olarak, “Yedekli Sistem Erişimi” ile uzun süreli kesintilerden siz etkilenmeden “Kesintisiz Erişim” sağlanır. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell Superonline bağlantılarımız sayesinde tüm sistemlere en hızlı ve en yüksek kapasite ile bağlı bulunmaktayız.
Hızlı Kurulum ve Anında Çözüm!
Kiralık Sunucu Hizmetinde; kiralama sonrası sunucu size teslim edilir. Donanım parçalarının değişimini ise stoklarımızdan bakarak istediğiniz şekilde projelendirebilirsiniz. Hızlı kurulum ile konfigürasyon tamamlanır.