Dilediğiniz altyapıyı oluşturabilirsiniz! teklif isteyin
SUNUCU BARINDIRMA (Co-Location)
Veri merkezlerinde sunulan sunucu barındırma hizmetine, genel olarak “Co-location” denilmektedir. Sistem odalarında barındırdığınız sunucularınızın veri merkezlerinde barındırılması; sunucularınızın yüksek performans ile çalışmasını, ve kesintisiz yüksek hızlı internet ile hizmeti vermesini sağlar. Ayrıca soğutma, elektrik gibi ek maliyetlerden tasarruf etme imkanı elde edersiniz.
7/24 Gerçek Destek
Destek ekiplerimizin bilgi ve teknik donanımları, iletişim ve erişimi en yüksek düzeyde tutacak şekilde planlanmıştır. Bilişim sektöründe operasyonel sürekliliğin öneminin bilinci ile; “Her ihtiyaç duyulduğunda erişilebilir olmak ve en kısa zamanda en doğru çözümü sunmak” prensibi, hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Yıl boyunca sunulan 7/24 destek hizmeti, NetFactor Telekom’ un işlevsel üstünlüğüne süreklilik ve kesintisiz kullanım garantisini eklemektedir.
%99.9 Uptime Garantisi
Web sunucularımızda minimum %99.9 uptime garantisi vermekteyiz. Bu oran, yurtdışı ve yurtiçi izleme sistemlerimiz tarafından aylık olarak ölçülmektedir.
Sunulan Servisler
  • Donanım Yedekliliği
  • Data Güvenliği ve Yedeklemesi
  • Farklı Data Hatları Üzerinden Erişim
  • Uzman Destek Ekibi ile 7/24 Destek